آخرین خبرها و آموزش های تکنولژی

طاهری بخش معاون عملیات مناطق همراه اول شد

طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد همراه اول، طاهری بخش به عنوان سرپرست معاونت عملیات مناطق این اپراتور معرفی شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز سه شنبه ۱۸ شهریورماه طی مراسمی که با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد همراه اول برگزار شد، با قبول استعفای مهندس سیدحسن رضوی و قدردانی از زحمات وی، مهندس مرتضی طاهری بخش به عنوان سرپرست معاونت عملیات مناطق اپراتور اول معرفی شد.
رضوی که سابقه خدمت ۳۷ ساله در مجموعه مخابرات کشور را داراست، ۳ سال پیش به عنوان معاون عملیات مناطق منصوب شد و قبل از آن معاون فنی و مهندسی همراه اول بود. مدیرعامل همراه اول پس از مدت ها مقاومت، سرانجام ضمن پذیرش استعفا، وی را به سمت مشاور خود برگزید تا همراه اول همچنان از تجربیات ارزشمندش بهره مند بماند.
بر اساس این گزارش، طاهری بخش سرپرست معاونت عملیات مناطق همراه اول، دارای مدرک کارشناسی مهندسی مخابرات و دو مدرک کارشناسی ارشد «مهندسی مخابرات» و «MITM(فناوری اطلاعات در MBA)» است. این مدیر ۳۷ ساله همراه اولی پیش از این مدیرکل عملیات شبکه بوده و از مدیران نسل نو شرکت ارتباطات سیار ایران محسوب می شود.
گفتنی است معاونت عملیات مناطق، مسؤولیت توسعه، بهینه سازی و نگهداری شبکۀ همراه اول در استان های سراسر کشور را به عهده دارد.

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

در حال بارگذاری