آخرین خبرها و آموزش های تکنولژی

همراه اول برگذار می کند: مسابقات برنامه نویسی اندروید

برگزاری مسابقات برنامه نویسی اندروید توسط همراه اول

دومین دور از مسابقات برنامه نویسی اندروید با نام «App Talent۲۰۱۵» توسط همراه اول برگزار می شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با توجه به استقبال کم نظیر جوانان بخصوص دانشجویان از اولین دور مسابقات برنامه نویسی اندروید در نمایشگاه «ایران تله کام ۲۰۱۴»، همراه اول و شرکت موبیرو با همکاری دانشگاه تهران، دومین دور از این مسابقات را با نام «App Talent۲۰۱۵» برگزار می کنند.
بر اساس این گزارش، این مسابقات با هدف توسعه نرم افزار های کاربردی فارسی و ترغیب جوانان و دانشجویان به فعالیت در این حوزه آغاز شده و تا تیرماه سال ۹۴ ادامه خواهد داشت.
این مسابقات در چهار بخش «آزاد» ویژه برنامه های خلاقانه و کاربردی که نیازهای جامعه را شناسایی کرده و برای آنها راه کارهای مناسبی ارائه کند، بخش «Communiction» ویژه برنامه های پیام رسان (Messenger) که به جای استفاده از سرویس های مخابراتی (نظیر تماس تلفنی یا پیام کوتاه) از شبکه اینترنت استفاده می کنند، بخش«M-Commerce» که شامل برنامه های کاربردی با هدف انجام امور مربوط به کسب و کار است و بخش «ایده ها» است که شامل ایده های نوآورانه است که قابلیت تجاری سازی و اجرا بر روی نرم افزارهای تلفن همراه داشته باشند.fullsize_8faf522c986687ef0ac96ecde8c4d2dc
پس از اتمام زمان ارسال برنامه ها و ایده ها، بررسی های اولیه بر روی آثار انجام شده و برنامه ها و ایده های واجد شرایط به مرحله نهایی ارسال می شوند. مرحله نهایی همزمان با مراسم اختتامیه و با حضور برگزیدگان و داوران برگزار می شود. در این جلسه برگزیدگان گروه های مختلف، به دفاع از آثار خود می پردازند. در پایان، نفرات اول تا سوم هر گروه معرفی خواهند شد.
برای نفرات برتر، جوایزی از ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است. همچنین قرار است آثار برگزیده برای تجاری سازی، از حمایت کامل همراه اول برخوردار شوند.

به نقل از همراه اول


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

در حال بارگذاری