آخرین خبرها و آموزش های تکنولژی

بسته‌های اینترنت ارزان‌ ایرانسل

ایرانسل از عرضه بسته‌های اینترنت همراه مقرون‌به صرفه‌تر، بدون محدودیت در سرعت و فناوری ارتباطی به مشترکین خود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بسته های اینترنت همراه ایرانسل برای مشترکین سیم کارتهای دائمی و اعتباری این اپراتور تلفن همراه بدون محدودیت سرعت در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل دو (EDGE)، نسل سه (۳G) و نسل چهار (۴G/LTE) ایرانسل به‌عنوان ارزان‌ترین و مقرون‌به صرفه‌ترین تعرفه اینترنت همراه کشور قابل استفاده هستند.
بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل در ۶ دسته با اعتبار زمانی روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله با حجم ۱۵ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت به مشترکین عرضه شده است.
بر این اساس، تعرفه بسته‌های یک روزه ایرانسل با حجم ۱۵ مگابایت ۵۰۰ تومان، ۳۰ مگابایت ۹۰۰ تومان، ۱۲۰ مگابایت هزار و ۸۰۰ تومان، ۲۰۰ مگابایت دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۱ گیگابایت شبانه ۱۰هزار تومان و ۲۰۰ مگابایت شامل ۵۰ مگابایت ترافیک روزانه و ۱۵۰ مگابایت ترافیک شبانه هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است.
تعرفه بسته‌های هفتگی ایرانسل هم هزار و ۵۰۰ تومان برای ۴۰ مگابایت، ۲ هزار تومان برای ۶۰ مگابایت، ۲ هزار و ۵۰۰ تومان برای ۱۰۰ مگابایت، ۴ هزار تومان برای ۲۰۰ مگابایت، ۵ هزار تومان برای ۳۰۰ مگابایت، هفده هزار و ۵۰۰ تومان برای ۵ گیگابایت، ۸ هزار تومان برای بسته ۳ گیگابایتی (شامل ۶۰۰ مگابایت ترافیک روزانه و ۲.۴ گیگابایت ترافیک شبانه) و همین‌طور ۴ هزار تومان برای بسته ۱۰۰۰مگابایتی قابل استفاده در بازه زمانی ۹ شب تا ۹ صبح تعیین شده است.
در گروه بسته‌های اینترنت همراه ماهانه، ایرانسل با کاهش تعرفه، هزینه فعال‌سازی بسته ۲۰۰ مگابایتی را ۵ هزار تومان، ۳۵۰ مگابایتی را ۷ هزار تومان، ۴۰۰ مگابایتی را ۸ هزار تومان، ۵ گیگابایتی را ۲۰ هزار تومان، ۱۰ گیگابایتی را سی و دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۲۰ گیگابایتی را ۵۰ هزار تومان، ۲۴ گیگابایتی شبانه را ۱۰ هزار تومان و ۵۰۰ مگابایت روزانه به همراه ۲ و نیم گیگابایت ترافیک قابل استفاده در بازه زمانی ساعت ۹ شب تا ۹ صبح را ۱۰ هزار تومان تعیین کرده است.
مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند بسته‌های ۳ ماهه ۶ گیگابایتی را با هزینه ۲۵ هزار تومان، ۹ گیگابایتی را سی و دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۱۲ گیگابایتی را سی و هفت هزار و ۵۰۰ تومان، ۱۵گیگابایتی را ۴۵ هزار تومان، ۱۸ گیگابایتی را چهل و هفت هزار و پانصد تومان، ۳۰ گیگابایتی را ۶۰ هزار تومان و ۵۰ گیگابایتی را تنها با ۷۵هزار تومان خریداری نمایند.
ضمن آنکه بسته اینترنت همراه شش ماهه ایرانسل با ۹ گیگابایت ترافیک به قیمت ۳۵ هزار تومان، بسته شش ماهه ۷۰ گیگابایتی با قیمت ۱۳۰هزار تومان، بسته‌های یک ساله ۱۲ گیگابایتی با قیمت ۴۲ هزار تومان و ۱۰۰ گیگابایتی با قیمت ۱۷۵هزار تومان هم به مشترکین ایرانسل عرضه شده است.
فعال‌سازی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل به سادگی و با شماره‌گیری کد #۵*۵۵۵* ممکن می‌باشد. در حال حاضر بسته‌های یک روزه ۲۰۰ مگابایتی و یک گیگابایتی، هفتگی ۱ و ۳ گیگابایتی و ماهانه ۳ و ۲۴ گیگابایتی صرفا توسط مشترکین سیم‌کارت های اعتباری قابل فعال‌سازی است. همچنین بسته‌های شبانه هم بین ساعت ۲ تا ۸ بامداد قابل استفاده هستند.

علاوه بر این، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با توجه به میزان مصرف مکالمه، استفاده از اینترنت همراه و پیامک خود، بسته ترکیبی مورد نظر خود را انتخاب کرده و الگویی مقرون به صرفه را برای هزینه‌های خود برگزینند.
براین اساس، چهار بسته ترکیبی هفتگی جدید شامل بسته هزار تومانی با قابلیت ۲۰ مگابایت ترافیک اینترنت، ۲۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی و ۲۰ پیامک فارسی ایرانسلی، بسته هزار و ۵۰۰ تومانی شامل ۳۰ مگابایت اینترنت همراه، ۳۰ دقیقه مکالمه و ۳۰ پیامک فارسی ایرانسلی، بسته ۲هزار تومانی شامل ۵۰ مگابایت اینترنت همراه و ۵۰ دقیقه مکالمه و ۵۰ پیامک فارسی ایرانسلی و بسته ۵ هزار تومانی شامل ۲۰۰ مگابایت اینترنت همراه، ۲۰۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی به فهرست بسته‌های افزایشی ترکیبی روزانه، هفتگی و ماهانه قبلی ایرانسل اضافه شدند.
فعال‌سازی این بسته‌ها از طریق شماره گیری کد #۱*۲*۵۵۵* برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل ممکن می‌باشد.
در حال حاضر خدمات اینترنت همراه ایرانسل به‌عنوان گسترده‌ترین و مقرونبهصرفهترین شبکه اینترنت همراه کشور، با فناوری ۲.۷۵ (EDGE) در تمامی مناطق تحت پوشش شبکه تلفن همراه ایرانسل، با فناوری نسل سه (۳G) در بیش از ۲۷۰ شهر و با فناوری نسل چهار (۴G/LTE) ایرانسل در بیش از ۶۰ شهر کشور در دسترس مشترکین است.

اطلاعات بیشتر در خصوص بسته‌های اینترنت همراه، شارژ اینترنت، مدیریت هزینه با بسته های ترکیبی،بسته های اینترنت همراه با قابلیت به اشتراک گذاری با چندین سیمکارت ایرانسل، خدمات نسل سه و چهار، مناطق تحت پوشش، تعویض سیمکارت یوسیم برای اتصال به شبکه نسل چهار، گوشی‌های با قابلیت پشتیبانی از ۴G، مودم‌های ۳G و ۴G و تنظیمات مورد نیاز از طریق نشانی www.irancell.ir/internet  قابل مشاهده است.

برگرفته ار ایرانسل

طرح های کامل اینترنت ایرانسل

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

در حال بارگذاری