آخرین خبرها و آموزش های تکنولژی

تماشا کنید : آیفون ۶ اس در محلول خطرناک Bromine

iphone-6s-Pour-Bromine

دیگر فکر نمیکنم بلایی مانده باشد که بر سر این آیفون ۶ اس بیچاره نیاورده باشند.گویی انجام آزمایش های عجیب و غریب و بسیار غیر عادی بر روی این گوشی به یک مسابقه میان قاتلان تکنولوژی تبدیل شده است.پیش از این تست سقوط از ارتفاع ، آزمایش زیر آب و انداختن آن در مواد مذاب آتشفشانی را دیده بودیم ، اما این یکی دیگر نوبر است ! امروز ویدیویی برایتان آماده کرده ایم که در آن آیفون ۶ اس اپل را در محلول بسیار خطرناک برومین ( Bromine ) می اندازند !

برومین ( Bromine ) نام یک ماده شیمایی به رنگ سرخ تیره، با بویی بسیار زننده است که از تأثیر کلر بر آبهای شور به دست می آید.این ماده برای انسان بسیار خطرناک بوده و محلولی دود کننده با بوی زننده و خفقان آور می باشد که دود آن محرک و سوزش آور است.از کاربرد های برومین می توان به : ساختن و تهیه در برومید اتیلن سنتز مواد آلی؛ رنگ بری؛ خالص سازی آب؛ حلال؛ مایع آتش خاموش کن؛ کند کننده آتش برای پلاستیکها؛ رنگها؛ مواد دارویی؛ گندزدایی؛ صنایع فیلم و عکاسی ، اشاره کرد.

حالا فکر می کنید اگر این محلول خطرناک را بر روی آیفون ۶ اس اپل بریزیم چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش بهتر است ویدیوی زیر را تماشا کنید :

منابع : telegraph – گجت نیوز


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

در حال بارگذاری